TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
EKİM 2017 | 9.ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ... 4 GÜN

 

9. Uluslar arası Sanat Günlerinin son gününde Oyuncu Bennu Yıldırımlar izdihamı vardı. Yönetmen Erhan Tucer’in “Ağustos Böcekleri ve Karıncalar” filmini gösterimi sonrasında Moderatörlüğünü Serkan Türk’ün yaptığı, yönetmen Erhan Tuncer, filmde rol alan oyuncu Bennu Yıldırımlar ve oyuncu Gün Koper’in katıldığı söyleşide sanatsevelerle buluştular. Film üzerine gerçekleştirilen söyleşide zaman zaman televizyon dizileri üzerine de sorular yöneltildi. Söyleşi, samimi ve hoş diyaloglarla geçti.

 


9. Uluslar arası Sanat Günleri’nin finali KTÜ. Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı. Babazula Müzik Grubunun verdiği konser öncesinde sanat günlerine destek ve sponsor olan kurum ve kuruluşlara plaketleri takdim edildi. Babazula, daha çok yurt dışında konserler veren bir ekip olarak ilk kez Trabzon’da sanatseverlerle buluştu. Bildik müzik gruplarından çok farklı müzik anlayışları, sahne performansları müzikseverlerin büyük ilgisini çekti.

 


Trabzon Sanatevi bu yıl 9. gerçekleştirdiği sanat günleriyle bir kez daha kentin sanat hayatında ne kadar önemli bir yer tuttuğunu, kent insanıyla buluşturduğu önemli isimlerle kentin kültür ve sanat hayatına ciddi katkılar koyduğunu göstermiş oldu. 

Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta