TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
ARALIK 2017 | ODA MÜZİĞİ KONSERİ, YAZAR HASAN KALYONCU KİTABINI İMZALADI, ÇOCUK OYUNUMUZ VAR

 


KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ ODA MÜZİĞİ GRUBU KONSERİ


Şef Yalçın Yıldız'ın yöneteceği öğrenci oda müziği konseri 29 Aralık 2017 tarihinde saat 18.30'da Trabzon Sanatevi Salon Garaj'da veriliyor. Konserimiz klasik batı müziğinin seçme eserlerini, halk ve sanat müziği eserlerimizin çok sesli düzenlemelerini içeren geniş bir yelpazeye sahiptir ve tek bölümden oluşmaktadır. Sanatsever halkımıza açıktır. YAZAR HASAN KALYONCU OKURLARI İÇİN KİTABINI İMZALADI...


Trabzonlu yazar Hasan Kalyoncu "Maden Dulları" isimli kitabını okurları için imzaladı. Büyük ilgi gören imza gününde yazarımız okurları ve dostlarıyla samimi bir ortam içerisinde güzel sohbetler gerçekleştirdi. 

AYIŞIĞI SAHNESİ ÇOCUK TİYATROSU "BİR PAZAR GÜNÜ" OYUNU İLE SANATEVİ SALAON GARAJ'DA... 

 

 Ayışığı Sahnesi Çocuk Tiyatrosu "Bir Paza Günü" oyunu ile 24 ARALIK 2017 tarihlerinde saat 13.00'da Trabzon Sanatevi Salon Garaj'da çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Biletleri www. biletinial.com adresinden ve oyun günü salon girişinde temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta