TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
ARALIK 2017 | KÜÇÜK VE GENÇ KEMANCILAR UMUT VERİYOR, ODA MÜZİĞİ MÜKEMMEL

 

 

CAKA EĞİTİMİ KAPSAMAINDA 2017 YILI İKİNCİ DÖNEM KONSERLERİNİ VERDİLER...Trabzon Devlet Konservatuvarı Güçlendirme Derneği, CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları) Trabzon Subesi ve Trabzon Sanatevi'nin işbirliğiyle yarının keman sanatçıları yetişiyor. 


Büyük emekler verilerek birebir gerçekleştirilen eğitimler sonucunda  yılda iki kez gerçekleştirilen ve prova konser niteliğindeki master class çalışmaları sonrasında iki kez de konser verilmektedir. İşte bu hazırlıkların sunumunu gerçekleştiren küçük ve genç yetenekler, verdikleri başarılı konser sonrasında yarınlar için umut ışığı oldular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ ODA MÜZİĞİ GRUBU KONSERİ


Şef Yalçın Yıldız'ın yönettiği 15 enstrumandan oluşan klasik batı müziği repertuarlı öğrenci oda müziği orkestrası nefis bir yıl sonu konseri verdi. Trabzon Sanatevi Salon Garaj'ı tıklım tıklım dolduran müzikseverler güzel bir konser akşamı yaşadılar. 


Konser, klasik batı müziğinin seçme eserlerinden, halk ve sanat müziği eserlerinin çok sesli düzenlemelerini içeriyordu. Geniş bir yelpazeye sahip repertuarlarıyla tek bölümden oluşan konser tek kelimeyle mükemmeldi. 

 

 

 

 

Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta