TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
MART 2018 | ÜNLÜ KEMANCI CİHAT AŞKIN'IN ZİYARETİ

 

 ÜNLÜ KEMAN SANATÇISI CİHAT AŞKIN TRABZON SANATEVİ'Nİ ZİYARET ETTİ...

 

Ünlü Keman sanatçısı Cihat AŞKIN kurucusu olduğu CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)'nın dönem mastrer Class eğitimlerini yerinde görmek ve eğitim alan öğrencilerin çalışmalarını izlemek amacıyla Trabzon'a geldi. Trabzon Saatevi gezen Cihat Aşkın, sanat ortamı için mükemmel bir mekan oluşturulduğunu söyleyerek, destek olan ve emeği geçenlere teşekkür etti.


 

 

 

  

 

Ünlü keman sanatçısı Cihat Aşkın, CAKA Eğitimlerine ev sahipliği yapan Trabzon Sanatevi'ni ziyaretinde yönetim ve yürütme kurulu Başkanı Adnan Taç, yönetim ve yürütme kurulu üyeleri Kenan Atalay, Fethi Yılmaz, KTÜ. Devlet Konservatuvarı eski müdürü Prof.Dr. Osman Bektaş ve yeni Müdürü Doç.Dr. Abdullah Akat, Caka eğitimlerini veren Arş. Gör. Cenk Önder Özen ile birlikte oldular. 

Yapılan etkinlikleri ve uluslararası boyuta taşınan sanat günlerini içerik olarak çok beğendiğini, bu nedenle sanat günlerinin uluslararası etkinlikler boyutunda yapılan sanat etkinlikleri kategorilere üye yapmak gerektiğini. Bu konuda yapacağı çalışmaları Trabzon Sanatevi yönetimiyle paylaşacağını söyledi. 


 

 

 

Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta