TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Şubat 2014
SARIKAMIŞ BELGESELİ GÖSTERİMİ...

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye’nin dört bir yanından binlerce genç, Sarıkamış Harekatı sırasında şehit düşen Mehmetçikleri 99’uncu yılında anmak için 5 Ocak 2014 günü Sarıkamış’ta 15 bin genç “Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü gerçekleştirdi.
Sarıkamış Ruhu’nun manevi ikliminin toplumun tüm bireyleri tarafından hissedilmesi için Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından hazırlatılan "Gençlik Şühedanın İzinde-Sarıkamış" Belgeseli 17 ŞUBAT 2014 Tarihinde Saat:18.00'da Trabzon Sanatevi Salon Gatraj'da gösterilecektir.
Halka açık olan bu gösterime davetlisiniz...

 

 

3.OLAĞAN GENEL KURULUMUZU YAPTIK

 

 

Trabzon Sanatevi Derneği’nin 3. Olağan Genel Kurulu 08 Şubat 2014 tarihinde yapıldı. Üyelerin katılımıyla gerçekleşen genel kurul bir sohbet toplantısı havasında geçti.

 

 

 

 

Trabzon’un kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağlayan Trabzon Sanatevi’nin temsil, idari, bürokratik, mali işlerini yürütmekte olan ve üye derneklerin başkan ve üyelerinden oluşan Trabzon Sanatevi Derneği, 3. Olağan Genel kurulunda hep bir arada bulunmanın avantajı ile birçok konuyu da birlikte konuşma ve tartışma şansı bulmuş oldular.

 

 

 

 

Yeni seçilen yönetim ve denetim kurulları kendi arasında yaptığı görev bölümünde Yönetim kurulu; Adnan Taç (Başkan), Mehmet Kuvvet (Başkan Yardımcısı), Hasan Fehmi Hızal (Sekreter) Kenan Atalay (Sayman), Adnan Akyüz (Yön.Kur.Üy.) olarak Denetleme Kurulunda ise Feridun Aydın (Başkan), Haydar Çoruhlu (Den.Kur.Üy.), İsmail Fandaklı (Den.Kur.Üy.) olarak görev aldı.

 

 

ANKARA ETKİNLİKLERİ FUARI DOLU DOLU GEÇTİ...

 

 

Tabzon Sanatevi bünyesindeki dernekleriyle katıldığı Ankara "Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri Fuarı-8"nda gerçekleştirdiği programlarla damgasını vurdu. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği konserşeri, Tiyatro, Söyleşi, Dinleti, panel etkinliklerinin yanı sıra bu yıl ilk defa sanatevi dernekleri tarafından organize edilen ve galeri katında açılan resim, karikatür ve fotoğraf sergisiyle göz doldurdu.

 

 

 

 

 

Adres
: Yavuz Selim Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:16 Ortahisar /TRABZON
Telefon
: +90 (0462) 600 64 44
GSM
: +90 (0530) 609 44 64
E-Posta