TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Nisan 2014
EDEBİYAT FESTİVALİ İÇİN İLK ADIM ATILDI...

 

 

Trabzon Sanatevi üyesi derneklerimizden Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği Trabzon'da düzenlenmesini planladığı Edebiyat Festivali Projesi için ilk adımı attı. Trabzon Sanatevinde yapılan tanıtım sunumuna Trabzon'da konsoloslukları bulunan İran, Gürcistan, Rusya ülkelerinin konsolosluk temsilcileri, Kültür ve Turizm İl müdürlüğü yetkilileri, Karadeniz Yazarlar Birliği yönetim kurulu üyeleri katıldı. Uluslararası Edebiyat Festivali ile ilgili bilgilendirmeyi ve sunumu Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği Başkanı Esma Ala Türkmen Yaptı.

 

 

 

 

 

KISA FİLM TAVAN ARASI SANATSEVERLERLE BULUŞTU...

 

 

Yönetmenliğini M.Semih Baylan'ın yaptığı kısa film "Tavan Arası" sanatevi salon çatıda yapılan gösterimiyle sanatseverlerle buluştu. Film gösterimi sonrasında yönetmen M.Semih Baylan izleyenlerle kısa bir söyleşi yaptı ve sorularını cevapladı.

 

 

 

 

FOTOĞRAF SANATI TEMEL EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR

 

 

Trabzon Sanatevi üyesi derneklerimizden olan Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği'nin fotoğraf sanatı üzerine temel eğitimi sanatevinde devam ediyor. Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği'nin kendi üyeleri tarafından verilen eğitimler Mayıs ayında da devam edecek. Yılda iki kez verilen eğitimler için bir sonraki eğitim dönemi Eylül ayı....

 

 

 

Adres
: Yavuz Selim Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:16 Ortahisar /TRABZON
Telefon
: +90 (0462) 600 64 44
GSM
: +90 (0530) 609 44 64
E-Posta